Losowy obraz

 
 
 
Witaj w restauracji Sonata!

Restauracja "Sonata: znajduje się w Rząśniku k.Wyszkowa, ok. 60 km od Warszawy. Położenie w sercu Puszczy Białej gwarantuje niepowtarzalny klimat, urokliwe pejzaże,serdeczność gospodarzy.Laughing

Sala weselna to nowoczesne, klimatyzowane, urządzone z klasyczną elegancją wnętrze, które pomieści 250 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy bezpieczny, przestronny parking oraz dyskretny pokój dla Pary Młodej. Lokal dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jako jedyna sala weselna  w okolicy posiadamy system wentylacyjny, nie zależny od działania klimatyzacji, dzięki któremu możemy w ciągu godziny wymienić powietrze na sali aż sześciokrotnie. Dzięki temu powietrze jest zawsze czyste i świeże, pozbawione przykrych zapachów, co umila czas spędzony w naszej sali. Od pewnego czasu posiadamy również 10 pokoi hotelowych z łazienkami, gdzie goście, którzy przybędą na wesele z miejscowości oddalonych o kilkaset kilometrów od Rząśnika mogą spędzić noc po weselu.

ImageOrganizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, studniówki, imprezy okolicznościowe. Udostępniamy lokal na szkolenia,konferencje,pokazy. Gros imprez stanowią przyjęcia weselne. Wiemy, że ślub to ważna i podniosła chwila, wspomnienie, które na zawsze pozostaje w pamięci. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu zrealizować marzenia związane z tym wydarzeniem. Zadbamy, by pobyt w naszej sali i jej otoczeniu zostawił niezapomniane wrażenia.

Miła obsługa,profesjonalna kuchnia,wyjątkowe aranżacje serwowanych potraw, klimatyzowane wnętrze pozwolą Państwu i Gościom czuć się u nas komfortowo. Zorganizowaliśmy ponad 500 wesel i przyjęć.Goście, których obsługiwaliśmy,wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować kolejne uroczystości: chrzciny,imieniny czy imprezy firmowe. Menu weselne składa się z 4 lub 5 dań gorących, 10 przystawek,owoców,ciast,napojów,słodyczy. Zapewniamy też oryginalny tort weselny oraz gorące napoje i drinki na życzenie klientów. Jedną z atrakcji jest "Wiejski Stół", w którym serwujemy smakowite wędliny przyrządzane i wędzone wg tradycyjnych receptur. Oferujemy również catering na każdą uroczystość w domu bądź plenerze. Z przyjemnością osobiście przedstawimy pełną ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby każdy Gość chętnie do nas powracał.

Ceny w naszej sali są w każdym przypadku do indywidualnego ustalenia z właścicielem. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować najlepszą ofertę, jakiej nie otrzyma w żadnej innej restauracji czy domu weselnym. Zachęcamy już dziś do rezerwowania ostatnich wolnych terminów w 2013 roku:

  • listopad (cena promocyjna)
  • 5 i 12 lipca 2014 oraz wrzesień i październik 2014

 

Nasza firma aktywnie wspiera działalność społeczności gminnej; jesteśmy jednym ze sponsorów klubu piłkarskiego WKS Rząśnik. 

 

Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony na Facebooku:  https://www.facebook.com/RestauracjaSonata?fref=ts

Znajdą tam Państwo aktualne zdjęcia naszej sali.